Tilbake til alle rapporter

Vei

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 12:40, tir. 3 mars 2015

Sendt til Statens vegvesen region midt og Eide 5 minutter senere

Hei har blitt ca 30 hull på område på ca10 gange 4 meter.årsbogen i kryss ned til mørenot.resten av årsbogen må gjennomgåes også

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • akurat denne saken er det flere som har gitt beskjed

    Publisert anonymt 16:42, tir. 31 mars 2015, markert som fikset

  • Hei hvorfor har det ikke vært skjedd noe ang gatelys nede i årsbogen. har biler som kjøre nede i krysset nederst i årsbogen står der i mørket uten lys på med motor i gang .merkelige?? Sist no på lørdage igjen. hva er det som gjør at det ikke det blir gjort noe. bor man for langt unna sentrum. forventer SVAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Publisert anonymt 22:58, tir. 31 januar 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter