Tilbake til alle rapporter

Defekt gatebelysning

Rapportert i kategorien Gatelys av Kristen Olav Riddervold 20:12, ons. 4 mars 2015

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 3 minutter senere

Lyset er defekt i stolpen i krysset Kildeveien - Øvre Gimlevei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:31, fre. 3 april 2015

  • De fleste meldingene jeg sender blir ikke løst.

    Sendt inn av Kristen Olav Riddervold 18:31, fre. 3 april 2015

  • Løst etter purring.

    Sendt inn av Kristen Olav Riddervold 16:52, lør. 2 mai 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter