Tilbake til alle rapporter

Grisete veier Sylling

Rapportert i kategorien Forsøpling anonymt 14:32, lør. 7 mars 2015

Sendt til Lier 2 minutter senere

Store periodiske problemer med sølete veier fra kjøring fra massedeponi i Valstadbakken og ut på Modumvegen. Det virker som virksomheten ikke har noe beredskap på å hindre at de drar møkka ut på riksveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter