Tilbake til alle rapporter

Ødelagt veibom (igjen)

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Tony Darup 20:28, man. 9 mars 2015

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Det er på nytt utført hærverk på bommen. Den er på nytt bøyd og låsemekanismen er ødelagt. Det kjører nå biler gjennom her i ca. 30-40 km/t (ganske fort), så jeg håper på en rask utbedring. mvh. Tony Darup

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Denne ble løst med å sette en hengelås på bommen. Nå har hengelåsen blitt klippet, og en trenger en mer solid løsning her. Hilsen Tony Darup

    Sendt inn av Tony Darup 18:18, man. 16 mars 2015

  • Hengelås har blitt klippet, og det er mulig å ta opp bommen og passere. Håper det kommer en mer solid løsning snart.

    Sendt inn av Tony Darup 06:56, tor. 26 mars 2015

  • Dette ble løst

    Publisert anonymt 20:29, mandag 9 juli 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter