Tilbake til alle rapporter

Gatefeiing mangeler

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Bjørnar Volden 13:57, ons. 11 mars 2015

Sendt til Røyken og Statens vegvesen region sør 12 minutter senere

Det er masse strøsand på gang og sykkelsti fra Industriveien, langs Kunnskapsveien og på g/s vei langs gamle Drammensvei opp til Spikkestad Barneskole. Disse G/S veiene brukes av barn og det har allerede vært flere velt grunnet løs grus på fortauene. Dette gjør at syklistene sykler i veibanen istedenfor. Håper dere kan feie gang og sykkelveien og fortau slik at vi unngår flere hendelser.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Veien ble feid.

    Sendt inn av Bjørnar Volden 12:25, fre. 7 august 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter