Tilbake til alle rapporter

Sammenhengende fortau og fartshumper fra Haugeneskrysset til Randvika p-plass

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 16:41, fre. 25 mars 2011; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Grimstad 3 minutter senere

Biler har kjørt fort på denne strekningen i mange år uten at det har blitt gjort noen tiltak. Mange barn har deler av Haugenesveien som skolevei. Nå må denne veien prioriteres og gjøres sikrere for alle som ferdes her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter