Tilbake til alle rapporter

Glasskår og rester etter ulykke i veibanen

Rapportert anonymt 13:32, ons. 18 mars 2015

Sendt til Stjørdal og Nord-Trøndelag 3 minutter senere

Rundkjøring vest for E6 ved Kvithammer hadde i dag tidlig store glasskår liggende i veibanen, trolig etter et trafikkuhell.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Glasskårene er nå borte

    Publisert anonymt 10:58, ons. 15 april 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter