Tilbake til alle rapporter

Veinavnbytte

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Odd Beston 15:42, søn. 22 mars 2015

Sendt til Hurum og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Ekveien 13 er feil i Hurum. Veien har et annet navn som er skrevet og gitt tilskudd til fra landbrukskontoret. Ønsker navnebytte til riktig veinavn.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ønsker riktig veinavn og nr

    Sendt inn av Odd Beston 15:43, søn. 22 mars 2015

  • Ønsker riktig adresse.

    Sendt inn av Odd Beston 15:44, søn. 22 mars 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter