Tilbake til alle rapporter

Skifte armatur på gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 10:33, man. 23 mars 2015

Sendt til Statens vegvesen region sør og Lyngdal 2 minutter senere

Gatelys på høyre side 100 m før Kvås kirke. Lyset virker ikke - fint hvis dette kunne bli skiftet slik at det ble lys igjen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Problemet er løst og jeg er fornøyd.

    Publisert anonymt 08:15, tor. 23 april 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter