Tilbake til alle rapporter

Steiner i veibanen.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 13:29, ons. 25 mars 2015

Sendt til Tysvær og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Det er i dag stor trafikk fra masse tippen rett ved Grindafjord camping. Lastebiler har mistet flere steiner i veibanen, disse er på størrelse med en stor hånd.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 08:10, tor. 23 april 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter