Tilbake til alle rapporter

Gatelys går av og på i Lehmanns veg/sykehusveien

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:27, man. 30 mars 2015

Sendt til Sør-Odal og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Gatelys går av og på i Lehmanns veg/sykehusveien

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelysene i Lehmanns veg fungerer ikke. Veien må fikses. Videre må kommune pålegge husstander med hekk, å klippe hekkene sine- skolebarn kan bli kjørt ned, særdeles uoversiktlig.

    Sendt inn av Bjørnar Grendel 22:03, lør. 30 mai 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter