Tilbake til alle rapporter

Tette kummer i Kremarvegen

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av Knut Morten Eikeland 09:20, lør. 26 mars 2011

Sendt til Odda 5 minutter senere

Alle kummene på vestsiden av Kremarvegen er tette. Alt vannet med gjørme og sand renner på fortauet og ender nederst på torget i Kremarvegen. Det gjør det umulig for oss som vil holde det reint og fint rundt oss i sentrum.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter