Tilbake til alle rapporter

Ønske om fartsdumper

Publisert av Helene Tveter 17:26, lør. 11 april 2015

Sendt til Askim og Østfold 3 minutter senere

Det er dessverre mange som kjører veldig fort i denne veien, samt i Kirkerudbakken. Her bor og ferdes mange barn og det er også rådyrtråkk i området, i tillegg til at det "bor" en del dyr her også. Nylig ble en katt kjørt ihjel. Det mest effektive, tror jeg, hadde vært å få fartsdumper her. Eventuelt skilting om svært lav fart.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter