Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Svein Ove Gundersen 08:55, tir. 14 april 2015

Sendt til Tysvær og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Gatelys på sørøstre hjørnet til veimshaugen 5 er defekt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Manglende gatelys skal rappporteres med nummer på stolpe til Haugaland kraft.

    Publisert anonymt 10:32, fre. 29 januar 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter