Tilbake til alle rapporter

Hull, sprekker osv. på svelvikveien

Rapportert i kategorien Hull i vei av Fredrik Nordmarken 11:17, søn. 27 mars 2011

Sendt til Drammen 3 minutter senere

Helt fra Rundtom i Drammen og utover Havnegata og videre utover på Svelvikveien er det forferdelig dårlig!
Det er dårlig helt til grensen Buskerud/Vestfold. Slik har det vært hele vinter!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Eneste som har blitt gjort et at det har blitt satt opp noen skilter.

    Sendt inn av Fredrik Nordmarken 11:41, søn. 24 april 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:41, søn. 24 april 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter