Tilbake til alle rapporter

Mye grus på sykkelstien

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 09:05, tir. 21 april 2015

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal 4 minutter senere

Det er veldig mye grus som ligger igjen på sykkel og gangstien opp til Nordlandsvegen. Mange barn begynner å sykle og i og med at det er såpass bratt så er det fort gjort å få stort fra og skrens. Skarp sving underveis også. Skulle vært feiet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Blir feiet iløpet av uka.

    Sendt inn av Thomas Fossen 07:50, ons. 22 april 2015

  • Takk!

    Publisert anonymt 09:22, tir. 19 mai 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter