Tilbake til alle rapporter

Fotgjengerfelt plassert feil

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 21:39, ons. 22 april 2015

Sendt til Tromsø og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Fotgjengerfeltet er plassert slik at det gir større mulighet for ulykker ettersom at bilene som kjører ned fra Jens Olsens gate og skal ta ut mot venstre på Strandvegen (mot sentrum) vil ikke klare å ta luke i trafikken for så og plassere seg rett dersom det kommer en fotgjenger som skal krysse veien. Mitt forslag er å flytte fotgjengerfeltet til andre siden av Jens Olsens gate (fra sentrum) eller flytte det litt nærmere sentrum slik at en bil vil klare å ta en luke for så å plassere seg rett.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:29, ons. 20 mai 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter