Tilbake til alle rapporter

Mangler fotgjengerfelt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 21:41, ons. 22 april 2015

Sendt til Tromsø og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Her ønskes det et fotgjengerfelt siden det er barn som bruker denne veien for å komme seg til og fra barne- og ungdomsskolene som er i nærheten. Barna har lett for å krysse vegen slik at de går på skrå, slik at farlige trafikksituasjoner kan oppstå.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:28, ons. 20 mai 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter