Tilbake til alle rapporter

Trenger vedlikehold

Rapportert i kategorien Hull i vei av Hans Olav 18:19, man. 27 april 2015

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal 1 minutt senere

Ifra E14 til 752 er det en vei som trenger vedlikehold. Da trenger jeg ikke på veihøvel som kommer en gang iblant. Forresten så har veihøveln lagt kant mot grøft slik at overflatevann renner etter vei. Noen plasser er det ikke grøfter. Veien er ikke dimensjonert for tungtransport som det har vært iforbindelse med hogst og flising som det var på vårparten. Ved steinbrudd så har ikke grøft fall mot komme så det renner over veien. Håper dere har større planer for veien enn bare å komme med veihøvelen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter