Tilbake til alle rapporter

Mange hull

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 04:27, tor. 30 april 2015

Sendt til Trysil og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Veldig hullete og ujevn veg. Vært slik i mange uker nå. De som utførte gravearbeid har gjort for dårlig jobb med å ordne etter seg. Slår i filler støtdempere.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Både ja og nei. Det er snart like ille igjen. Som flere andre steder i sentrum. Dårlig kontroll av veiene fra kommunens side.

    Publisert anonymt 04:53, tor. 28 mai 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter