Tilbake til alle rapporter

En rekke med hull i veien

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 14:18, man. 4 mai 2015

Sendt til Statens vegvesen region øst og Råde 2 minutter senere

I retning Råde, på høyre side av veien, mao der høyre hjulpar ruller, er det en rekke på 10-20 meter med små huller (ala vaskebrett). Bilene som skal mot Råde svinger ut mot midten av veien for å unngå hullene og dette skaper farlige situasjoner.

Ellers trenger hele strekningen fra Tomb til Råde mange småreparasjoner begynnende pga sprekker og huller.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Asfalt har kommet raskt på plass i dette vaskebrettet. Ikke HELT slett og jevnt, så littegrann vaskebrett er det enda, men MYE bedre enn før.

    Publisert anonymt 08:33, fre. 5 juni 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter