Tilbake til alle rapporter

Parkering

Rapportert i kategorien Parkering anonymt 10:54, fre. 8 mai 2015

Sendt til Oslo 2 minutter senere

Feilparkering daglig i krysset Oberst Rodes vei/Munkerudvollen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:37, fre. 5 juni 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:42, søn. 12 juli 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:09, man. 10 august 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:46, tir. 8 september 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:59, tir. 6 oktober 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:24, tor. 5 november 2015

  • Dette er ikke løst, har vært i kontakt med Bymiljøetaten parkering fler ganger men uten noen løsning på dette.
    Sier de er ofte på stedet for kontroll med stemmer ikke

    Publisert anonymt 09:24, tor. 5 november 2015

  • Ikke løst

    Publisert anonymt 13:48, fre. 20 januar 2017

  • Ingen endringer her

    Publisert anonymt 15:23, fredag 12 juli 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter