Tilbake til alle rapporter

Svært dårlig vei

Rapportert i kategorien Hull i vei av Ada Vrolijk 11:35, ons. 13 mai 2015

Sendt til Statens vegvesen region sør og Stokke 5 minutter senere

Veien har blitt påbegynt veiarbeid, men har blitt mye dårligere enn den var da grusflekkene ikke blir vedlikeholdt. må benytte den veien hver dag da det ikke går an å kjøre mot andebu pga stengt vei.

Må ned i førstegir og la bilen så vidt rulle fremover for å unngå skader. Likevel gjør det vondt I sjela å kjøre over.

Dette gjelder 3 deler på veien der det som sagt er lagt grus. Store hull som ikke går an å unngå og det smeller godt selv i krabbefart.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:03, ons. 10 juni 2015

  • Håper problemet på denne veien blir løst snart da det går veldig utover drivverket på bilene som blir kjørt der hver dag...

    Sendt inn av Ada Vrolijk 16:03, ons. 10 juni 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:21, ons. 8 juli 2015

  • Helt ufattelig at det nå har gått mange mnd med gruspartier som ikke likner grisen. Biler blir ødelagte og det har oppstått ulykker..

    Sendt inn av Ada Vrolijk 21:21, ons. 8 juli 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter