Tilbake til alle rapporter

Alle gatelys er mørke i områdene nord for Kolbotn sentrum

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 02:26, man. 18 mai 2015

Sendt til Oppegård og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Gatelys i områdene Trollåsen, Ingierkollen, Rv152 mot Kolbotn osv er mørkelagt og har vært det I flere dager.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter