Tilbake til alle rapporter

Løse belgningssteiner

Rapportert anonymt 13:07, ons. 3 juni 2015

Sendt til Stjørdal og Nord-Trøndelag 3 minutter senere

Flere belegningssteiner har til stadighet flyttet på seg i rundkjøringen. De stikker ofte opp eller ligger over de andre - for så å bli lagt på plass igjen, for så å være løse og stikke opp igjen. De er såpass store og stikker såpass mye opp at man risikerer å ødelegge bilen om man er uheldig. Regner med det er store biler/busser som er nødt til å kutte svingen i rundkjøringen for å unngå å kollidere med rekkverket på broen som kjører opp disse beleggningssteinene?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter