Tilbake til alle rapporter

Masse glasskår på bussholdeplass/gang- og sykkelvei

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 08:26, fre. 5 juni 2015

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Det ligger masse glasskår på gang- og sykkevei i forbindelse med bussholdeplassen (Sagdalen). Ugunstig for oss som sykler over der flere ganger daglig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Glasskår er borte, men om det er feid eller bare blitt borte med tiden er uvisst.

    Publisert anonymt 08:58, fre. 3 juli 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter