Tilbake til alle rapporter

Misbruk av fotgjengerovergang FV7

Rapportert i kategorien Gater/Veier av egil auganæs 15:18, tor. 11 juni 2015

Sendt til Kvam herad og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Stadig blir åpningen fra gangvegen til fotgjengerfeltet brukt som avkjørsel for biler som skal ned til eller fra verksted eller andre adresser på sørsiden. Dette skaper farlige situasjoner for gående og kjørende. Åpningen mot fotgjengerfeltet må snevres inn.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:59, ons. 15 juli 2015

  • Stadig biltrafikk inn i fotgjengerfeltet. Opservert i dag, 15.07.2015 kl 1500: Bil med tilhenger + to biler kjørte ut i FV7 via fotgjengerfeltet.

    Sendt inn av egil auganæs 14:59, ons. 15 juli 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:43, ons. 12 august 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter