Tilbake til alle rapporter

Støttemur raser og trær tar opp i strømførende ledninger.

Rapportert i kategorien Trær anonymt 15:27, tor. 11 juni 2015

Sendt til Drammen 3 minutter senere

Hei, det er trær som tar i størmførende ledinger i johan bjerknes vei 1. I Svelvikveien 76 har gjerde og støttemur ut til Johan Bjerknes vei blitt skadet. Denne støttemuren med tilhørende gjerde er til ekstrem stor rasfare for barn og andre forbipaserende som går/kjører opp og ned gata! Må straks prioriteres reparert før alvorlig ulykke inntreffer! Videre bør det vurdes sterkt å sette opp fartsdumper i gata. Det er dessverre mange som bruker veien som om det skulle være racing bane her!!!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:58, tor. 9 juli 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter