Tilbake til alle rapporter

Uasfaltert veg

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 20:22, tir. 16 juni 2015

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Det virker som at denne veien har vært ferdig gravd i en stund, og det er fremdeles ikke asfaltert. Det burde gå ann å få litt fortgang i asfalteringen ettersom denne veien er trafikkert. Det er store hull ved barnehagen som ikke fylles. Helt håpløst å kjøre på, og det støver ned eiendommene til beboere i nærheten.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter