Tilbake til alle rapporter

Kvennvegen, 2340 Løten

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 08:51, ons. 17 juni 2015

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 3 minutter senere

Det støver så forferdelig på denne vegen (165) at det er umulig for beboerne å sitte ute! Ber om at det saltes så snart det er mulighet for det!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 08:20, man. 27 juli 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter