Tilbake til alle rapporter

Udekket kum

Rapportert anonymt 11:02, ons. 17 juni 2015

Sendt til Østfold og Halden 2 minutter senere

Åpen, udekket kum like ved postkasser og stopp for skolebuss. Kummen har vært udekket i mer enn et år.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:25, lør. 18 juli 2015

  • Kummen er fremdeles åpen.

    Publisert anonymt 23:25, lør. 18 juli 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:22, tir. 18 august 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter