Tilbake til alle rapporter

Innkjøring til hus mangler asfalt så skader på bil må påregnes

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 20:47, ons. 17 juni 2015

Sendt til Lindås og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Innkjøring til hus, Leknesvegen 359, er blitt for brå da asfalt/oljegrus ikke er blitt lagt inn her noen sinne. Nå etter siste lag med asfalt på vegen tar bilen nedi asfaltkanten når en kjører opp til hus. Det er vanlig å legge asfalt inn mot avkjøringer, men ikke blitt gjort her eller ved garasjen like ved. Anmoder om at dette blir gjort så dere ikke får erstatningskrav på våre to biler, pga skade.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:29, tor. 16 juli 2015

  • Fikk en telefon om at noen skulle se på det og ikke hørt noe mer. Ikke gjort noe med det.

    Publisert anonymt 23:29, tor. 16 juli 2015

  • Super service fra Stattens vegvesen. Asfaltert

    Publisert anonymt 16:19, lør. 19 september 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter