Tilbake til alle rapporter

Veien har fall feil vei.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Frode gabrielsen 16:23, tor. 18 juni 2015

Sendt til Øksnes og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Ved mye nedbør så ledes vannet ned til huset og ikke mot avløp. Spesielt på vinter med tele, så må jeg selv lede vannet bort fra huset. Grøften er også dårlig, da avløp ofte får tett, og jeg må selv ta opp grøften. Har hatt vann i kjeller en gang på pga ovennevnte ting. Ber om at vei blir utbedret snarest.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:10, fre. 17 juli 2015

  • Problemet ble som forventet ikke løst!

    Sendt inn av Frode gabrielsen 12:10, fre. 17 juli 2015

  • Etablert tilførsel til eiendommen over kommunal grunn fra oversiden (Gossenveien). Tilførselsvei regulert inn fra nedsiden av eiendommen, mot NØ. Grøft og sandfang ikke problemet. Vinterstid vil vann i mildværsperioder følge veien som er etablert fra oversiden.

    Sendt inn av Harald Ødegård 14:41, tor. 8 oktober 2015

  • Forslag til løsning sendt Gabrielsen.

    Sendt inn av Harald Ødegård 07:46, tor. 10 desember 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter