Tilbake til alle rapporter

Sagbruksveien Strømmen stasjon Sykkelveien må feies. Glasskår og stein i veien!

Rapportert i kategorien Sykkelveier av Kenneth Wern 23:21, fre. 26 juni 2015

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Sagbruksveien, sykkelfeltet spesielt nordøst for Strømmen stasjon, må feies (gjelder også motsatt side, retning Sagdalen). Det er fullt av glasskår(!) og småstein i sykkelveien, som tvinger syklister til å kjøre lenger inn i veibanen, sammen med bilene! Som del av RV 159 mener jeg dette er Statens vegvesen region øst sitt ansvar.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:13, tir. 28 juli 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:53, tor. 27 august 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter