Tilbake til alle rapporter

Hull på fortauet

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 08:28, tir. 7 juli 2015

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Det er et lite hull i fortauet med kloakken, jeg sykler der i går og falt nesten overende da jeg ikke så hullet. Jeg vil gjerne at dere ordner dette hullet slik at dette ikke forstyrrer andre/lager skade for andre. =)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:41, tir. 4 august 2015

  • Det har blitt tett, men det er fortsatt hull.

    Publisert anonymt 13:41, tir. 4 august 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter