Tilbake til alle rapporter

Mye hull ,ikke lys i lehmannsveg og nabolaget

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Karin Grendel 23:12, ons. 8 juli 2015

Sendt til Sør-Odal og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Det er mye hull i veien . Og det er i snart 3 ikke vært lys i lyktestolpene her ! Dette er også tilfelle med i hele nabolaget, helt mørklagt ! Dette er skrevet inn før (i april ). og ikke gjort noe med. Dette er trafikk farlig når barn ferdes i mørket . Meget utrivelig å gå hjem når hele nabolaget er mørklagt . Håper dette nå blir utbedret. Mvh Alle oss som bor i mørket og har dårlig vei .

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter