Tilbake til alle rapporter

Øvre Langhaugen, 5709. VOSS

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 07:03, man. 13 juli 2015

Sendt til Voss og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Djupe spor og slaghol i grusveg. Tidvis dårleg asfalt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:08, tir. 11 august 2015

  • Det er igangsatt arbeid med legging av kabler i gata og det er sagt at det blir asfaltering så snart dette arbeidet er avsluttet. Vi får leve i håpet, synes like vel det er dårlig at ikke det har vert mulig å spandere litt grus i de verste slaghullene i løpet av året som er gått.

    Publisert anonymt 11:08, tir. 11 august 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter