Tilbake til alle rapporter

Fotgjenger trafikklys virker ikke

Rapportert i kategorien Trafikklys av Jan Høydahl 11:54, man. 20 juli 2015

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen 1 minutt senere

Det røde lyset for fotgjengere på Børs-siden av veien virker ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ser ut til å være løst

    Sendt inn av Jan Høydahl 17:15, søn. 3 juli 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter