Tilbake til alle rapporter

Manglende skilting av veinavn

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter anonymt 07:05, ons. 22 juli 2015

Sendt til Statens vegvesen region sør og Risør 4 minutter senere

Det mangler alminnelig skilting av veinavn på Nipe. Slik skilting ser ut til å være gjennomført i andre deler av kommunen samt i hele Tvedestrand kommune.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Saken ble sendt Risør kommune hvor jeg fikk tilbakemelding:
    Vi har mottatt din henvendelse og har videresendt den til saksbehandler Stig Sevenius og han er tilbake fra ferie 03.08.15.

    Med vennlig hilsen
    Wenche Trondsen Dokumentsenteret

    Etter det har jeg ikke hørt noe.

    Publisert anonymt 08:16, ons. 19 august 2015

  • Mottok kopi av mail fra Statens vegvesen til Risør 25/08 som anså at saken tilhørte kommunen. Kommunens saksbehandler er Stig Sevenius. Jeg har ikke fått ytterligere tilbakemelding fra kommunen.

    Publisert anonymt 10:40, ons. 16 september 2015

  • Skilt er satt opp våren/sommeren 2016. Tusen takk.

    Publisert anonymt 08:50, tir. 2 august 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter