Tilbake til alle rapporter

Enden på autovern langs e14

Publisert av stig arild tørum 10:50, lør. 25 juli 2015

Sendt til Meråker og Nord-Trøndelag mindre enn et minutt senere

Enden på autovern i tre er defekt, rett ved feste til stolpe, råttent/skadet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 03:03, søn. 23 august 2015

  • Fikk svar fra postmottak Meråker kommune, mandag‎, ‎27‎. ‎juli‎ ‎2015 ‎07‎:‎54
    Hei! Kan du beskrive nærmere hvor dette er? Enden på autovern langs E14 er et nokså vidt begrep. sendte svar 27.07.2015 13.53 Det er merket på kartet, men for å gjøre det utrolig enkelt for dere. så er det autovernet på motsatt side av banken. ende stokken som er nærmest gamle esso.

    Sendt inn av stig arild tørum 03:03, søn. 23 august 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter