Tilbake til alle rapporter

Nytt "barn leker"-skilt samt ny plassering

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Mona Hegreberg Lillevik 13:18, søn. 2 august 2015

Sendt til Oppegård og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Eksisterende Barn leker- skilt synes knapt da det er helt gjengrodd av hekk. Skiltet er også dårlig plassert på venstre side av veien, Bør stå på høyre side slik at det er synlig for bilistene. Selve skilter bør også skiftes da sette er gammelt og falmet.

Det bor mange barn i området og mange kjører fort til tross for 30-sone

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter