Tilbake til alle rapporter

Kraftig dump i veien

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 13:14, tir. 4 august 2015

Sendt til Lardal og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Kraftig dump på nyasfaltert vei, ca 2 meter etter kanten på gammel asfalt. Dumpen er i hele veibanen, men er mest merkbar i høyre felt når man kommer fra fv40.Veien her ble ombygd/utbedret i forbindelse med bygging av gangvei våren 2015.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:50, tir. 1 september 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter