Tilbake til alle rapporter

Gjenngrodd

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 05:42, ons. 5 august 2015

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ås 3 minutter senere

Nå vokser busker og trær ut i toveien igjen.Dette gjelder spesielt i starten av Toveien og mot Togrenda Barnehage. Fortau og vei vokser igjen. Er det ikke mulig å pålegge huseiere å fjerne dette?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter