Tilbake til alle rapporter

Løs kantstein

Rapportert anonymt 12:01, ons. 5 august 2015

Sendt til Stjørdal og Nord-Trøndelag 4 minutter senere

En kantstein har løsnet fra rabatten mellom vei og gangvei inn til rasteplassen på Kvithammer. Steinen har ligget en stund på plenen men etter siste klipp av plen er den blitt flyttet fra plena og ut i veikanten.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 12:22, ons. 2 september 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter