Tilbake til alle rapporter

Gjengrodd langs gangvei

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 23:49, ons. 5 august 2015

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal mindre enn et minutt senere

Gangvegen fra fylkesveien og opp til Nordlandsfeltet er helt gjengrodd på begge sider, gjør at gang- og sykkelstien blir veldig smal. Bør kantklippes før gående og syklende unger skal bruke denne til skolevei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ble løst kjapt :-)

    Publisert anonymt 12:23, ons. 2 september 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter