Tilbake til alle rapporter

Hull i veien og igjenvokst.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Bjørnar Trangmyr 17:53, lør. 8 august 2015

Sendt til Statens vegvesen region midt og Rissa 2 minutter senere

KV111, Trongveien: Har ringt flere ganger til kommunen om å få skrapt og lagt ny masse på veien. Mye av veien er også gjenvokst, og det er mye hull i veien. Dette er dårlig reklame for kommunen da denne veien fører til helleristningene på Stykket. Forventer at det blir skrapt/lagt ny masse, klipt gress og trær i veikanten og grøftet på enkelte steder.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter