Tilbake til alle rapporter

Bommen i enden av Alf Westerns gate.

Rapportert anonymt 16:48, søn. 9 august 2015

Sendt til Buskerud og Ringerike 2 minutter senere

Noen har kjørt ned den ene bommen i enden av gata. Så nå er det fritt fram og kjøre gjennom.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Kjapt ordnet dagen etter.

    Publisert anonymt 11:01, tir. 11 august 2015, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter