Tilbake til alle rapporter

Knekt avløpsrør/dreneringsrør

Rapportert anonymt 12:36, man. 10 august 2015

Sendt til Bærum og Akershus 4 minutter senere

I vinter ble dette røret knekt sannsynligvis av snø. Dette røret fører vannet fra Kirkerudlia 7 i en kum ved veien. Nå er det for kort til å gjøre jobben. Dessuten holder det på å gro igjen rundt dette

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:48, man. 7 september 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter