Tilbake til alle rapporter

Gatelys i Sundtvegen virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 14:00, ons. 12 august 2015

Sendt til Statens vegvesen region øst og Grue 4 minutter senere

Nok en gang har gatelysene i Sundtvegen i Svullrya sluttet å virke. Dette igjen etter strømbrudd i slutten av juni 2015. Vennligst fiks!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 07:35, tor. 10 september 2015, markert som fikset

  • Gatelys Sundtvegen Grue Fnnskog ikke på. Hadde ikke gatelys ifjor vinter. Kom tilbake april 2015 og forsvant 1 nov 2015.Hvis det skal spares strøm , hadde vært bedre å være uten gatelys i den lyse årstiden og ha på lys i den mørke. Lysstolpene i Sundtvegen er betalt av husstandene og avtalen var at kommunen skulle betale strømmen Bjørnar Holgersmoen

    Sendt inn av Bjørnar Holgersmoen 10:50, man. 2 november 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter