Tilbake til alle rapporter

Skilting av blindveier

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Nina Veronica Lindland 09:12, tor. 13 august 2015

Sendt til Tysfjord og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Må settes opp skilt som varsler trafikken, spesielt tungtransport om blindvei/smale veier, er ikke snuplass som er tilpasset store kjøretøy. Dette gjelder ned siste del av hovedvei, inn til Hestnesveien og Stetindveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:36, tor. 10 september 2015

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:07, tor. 8 oktober 2015

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter